• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تایپ ده انگشتی یکی از مهارت‌های لازم در یادگیری کامپیوتر است. تایپ ده انگشتی یا همان تایپ سریع و لمسی، مهارتی است که به شما کمک می‌کند بدون نگاه کردن به صفحه کلید، بتوانید سریع‌تر از افراد عادی تایپ کنید. در حالت عادی افراد در هر دقیقه ۲۰ تا ۳۰ کلمه می‌توانند تایپ کنند.

دوره‌ای که برای شما عزیزان آماده شده‌است، باعث می‌شود بتوانید با آموزش مهارت تایپ ۱۰ انگشتی فارسی و انگلیسی و روش‌های تایپ سریع، سرعت تایپ خود را حداقل ۳ برابر بیشتر کنید. درواقع این دوره آموزشی شما را با تنظیم استاندارد صفحه کلید، نحوه قرارگیری انگشت‌های دست روی صفحه کلید و تایپ ده انگشتی فارسی آشنا می‌کند. تنها لازمه یاد گرفتن تایپ ده انگشتی تلاش، پشتکار و تمرین تایپ خودتان در کنار دوره آموزش تایپ ۱۰ انگشتی است. پس با ما همراه باشید.

چرا باید تایپ ده انگشتی را یاد بگیریم؟

در گذشته تایپ ۱۰ انگشتی مهارتی مختص تندنویسان دادگاه‌ها، رونویس‌ها و بعضی از نویسنده‌ها بود. اما امروزه در عصر دیجیتال، تایپ سریع به مهارتی همگانی تبدیل شده است؛ چرا که اکثر افراد برای کارهای روزمره خود مانند ارسال ایمیل، نوشتن گزارش‌ها، برنامه‌ریزی‌های روزانه، تکالیف درسی و دانشگاهی و غیره از کامپیوتر کمک می‌گیرند.

مزایای تایپ ده انگشتی چیست؟

· افزایش سرعت تایپ

تایپ ده انگشتی سرعت تایپ را افزایش می‌دهد. شاید بعد از مدت‌ها کار با کامپیوتر از سرعت تایپ خود راضی باشید؛ ولی بدانید که هرچقدر هم تجربه زیادی در تایپ داشته باشید، باز هم سرعت شما نسبت به سرعت تایپ به روش تایپ سریع و اصولی کمتر خواهد بود.

· صرفه‌جویی در زمان

همانطور که گفته شد تایپ ده انگشتی سرعت شما را افزایش می‌دهد؛ این بدان معناست که می‌توانید کلمات زیادی را در زمان کمی تایپ کنید. روش تایپ سریع بازده شما را هم بیشتر از قبل می‌کند.

· تمرکز

نگاه کردن به صفحه کلید و گشتن دنبال حروف موردنظر رشته ذهن شما را از چیزی که باید درموردش بنویسید، پاره می‌کند. حتی اشتباه‌های تایپی و برگشت و اصلاح آن‌ها تمرکزتان را پایین می‌آورد. در آموزش تایپ ده انگشتی به شما گفته می‌شود که چگونه برای تایپ از حافظه محرک خود برای نوشتن استفاده کنید و تمام تمرکزتان را به‌جای صفحه کلید روی صفحه نمایش قرار دهید.

· سلامتی

نشستن طولانی مدت پشت میز آسیب‌های جدی به گردن، کمر، شانه‌ها و مچ‌های دست وارد می‌کند. هر چه سرعت شما در تایپ بیشتر باشد، زمان انجام کارتان کاهش خواهد یافت. آموزش تایپ ده انگشتی علاوه بر اصول تایپ سریع، نحوه صحیح نشستن و قرارگیری اصولی دست‌ها روی صفحه کلید را هم به شما یاد می‌دهد.

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
 • 5 ستاره0
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

0 دانشجو ثبت نام کرده

  جستجو دوره

  درباره ما

  مجتمع آموزشی ایران فردا
  برگزارکننده دوره های آموزشی تخصصی فناوری اطلاعات و امور مالی و بازرگانی
  با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور
  بلوار طالقانی- روبروی سازمان انتقال خون- ساختمان هاشمیان- واحد 3
  034-3426-3310
  0921-549-0161
  info@iran-e-farda.ir

  محصولات آموزشی

  کلیه حقوق مادی و معنوی  وب سایت برای مجتمع آموزشی ایران فردا  محفوظ است.
  باز کردن گفتگو
  نیاز به کمک دارید؟ در خدمتتون هستیم
  ارتباط با مدیر از طریق واتساپ
  سلام
  می‌تونم کمکتون کنم؟
  X